Jdi na obsah Jdi na menu
 


Birra - výstavy 2013

17. 5. 2013

 

birraa.jpg

Úplně prvním letošním úspěchem našeho externího reprezentanta Birrušky bylo získání výstavních pomínek pro bonitaci na Mezinárodní výstavě psů v únoru u nás v Brně - jak jsem psala níže. Měla jsem čest být osobně přítomna, protože holky vážily dlouhou cestu až do našich končin! 

birra2.jpgSvůj velký letošní triumf Birra slavila 27.4.2013 na Pojizerské výstavě v Mladé Boleslavi, kde vyhrála třídu mladých v konkurenci pěti soupeřek se známkou V1, VTM. Rozhodčí - Libuše Ubrová.

5.5.2013 na tradičně skvěle obsazené Mezinárodní výstavě psů Praha vybojovala výbornou naposledy ve třídě mladých. Rozhodčí - Mgr.Božena Ovesná

8.5.2013 na klubové výstavě Chihuahua klubu v Zadní Třebání neměla právě výstavní náladu, tak vychodíla v mezitřídě VD. Všimla jsem si, že má v posudku jako důvod jejího ne příliš nadšeného chození v kruhu psán slabší temperament - dost mne to pobavilo.... Rozhodčí - Rafal First /PL/

11.5.2013 na Krajské výstavě v Hradci Králové získala  v mezitřídě V2. Rozhodčí - Antonín Mudra.

30.6.2013 - Intercanis Brno - VD1, mezitřída, rozhodčí Vladimír Javorčík /SK/

21.7.2013 - Mezinárodní výstava Mladá Boleslav - Birra po naprosto bravurním výkonu odešla zaslouženě s V1, CAC z mezitřídy "v kapse"! Výstavy v "Bolce" jí přináší štěstí. Posuzovala RNDr. Jaroslava Ovesná.

Více informací možno získat na stránkách domovské chovatelské stanice Birry zde.

birra5.jpgbirra.jpg

 Děkujeme za poskytnuté informace a fotografie!