Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava Zlín 2013

2. 6. 2013

 

bonie-a-ja.jpg

Dalším naším oblíbeným místem konání výstav je Zlín, kde 1.6.2013 proběhla /za účasti Bonie/ krajská výstava. Z důvodu nepřítomnosti ostatních člověčích členů rodiny jsem se rozhodla pro cestu autobusem "žluťákem". Jako doprovod, servis a fotografa jsem si přibrala kamarádku, které tímto - nejen za příjemně strávený den - mnohokrát děkuji. Zvládly jsme to naprosto v pohodě, Bonie je skvělý cestovatel, v autobuse celou dobu relaxovala, zvedla hlavu jen, když se podávalo kafíčko - to jí zavonělo!

bonie-a-rozhodci.jpgbonie-svaca.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bonie získala v mezitřídě známku výbornou 2 a od pana rozhodčího Ing. Leoše Jančíka pěkné hodnocení, přestože si neodpustila na něj zkoušet v přímém směru kačera - viz foto níže. Děkujeme, velice si toho vážíme! Milou prémií bylo setkání s naší častou "soupeřkou" Čikinkou /Chiki od Krčmy/, tak jsme se alespoň spolu mohly "zdokumentovat".

bonie-a-ciki.jpg

 bonie-kacer.jpg

 

 

 

 

 

Na stránkách výstavy jsou zveřejněny kompletní výsledky závěrečných soutěží i podrobné z jednotlivých kruhů.

Posudek:  fenka s velice hezkou hlavou, klešťový nepravidelný skus, standartní oko, pevné ucho, výborná stavba těla, správné úhlení i pohyb, trochu se bojí - nenese ocásek nahoru, standartní srst.

Pořadí:   V2 / mezitřída