Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravskoslezská národní výstava psů všech plemen - Brno 28.9.2014

brno5.jpgNa sklonku léta jsme měli naplánovány dvě výstavy - Mezinárodní výstavu psů v Českých Budějovicích s Bekynkou a Moravskoslezskou národní výstavu v Brně s Bonie, aby se holky trošku vystřídaly a v neposlední řadě aby Becky měla radost, což u její dcery nehrozí :o). Bohužel se nám ze zdravotních důvodů podařilo zúčastnit pouze jedné - té brněnské, a to pouze mně a Bonie, ostatní členové naší smečky byli v té chvíli ještě odpadlíky. Jelikož jsem si tedy nemohla sebou vzít žádného fotografa z domácích zdrojů a především z důvodu ověřené profesionality fotografky Evičky Mizerové jsem si dovolila požádat o dokumentaci a rozhodně jsem neudělala chybu - můžete posoudit sami.

brno1.jpgBonie se sice se svým předvedením opět příliš nepředřela, ale dosáhla na výbornou. Jako bonus jsme všichni vystavovatelé obdrželi super počasí typického babího léta /i s téměř mrazivým ránem, které nás vzhledem k umístění všech kruhů v exteriéru zasáhlo naplno :o)/ a já příjemnou společnost - ze všech zmíním majitele CHS Bohemia Carrera, kteří mimo svých tradičně šikovných dospěláků dovedli do výstavního ringu i dva odchovance z aktuálního vrhu - chlapečka a holčičku, potvrzuji, že se jim vážně povedli. Byli rozkošní a také moc a moc šikovní. Shrnuto - super strávený den.

Nyní tedy zpět k výsledku Bonie:

Umístění: výborná 1

Posudek:  hezká fena v dobrém typu, správná velikost, správný typ hlavy, dobré proporce, ne zcela kompaktní tělo, správně osrstěná, ne dobře se předvádí

Rozhodčí: Iuza Beradze /CZ/

Výsledková listina komplet je k dispozici na stránkách intercanis.

brno2.jpgbrno3.jpg

 

 

 

 

 

 

img_8001.jpg

img_8000.jpg

Za zveřejněné fotografie děkuji Ing.Evě Mizerové

p h o t o  elfka