Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše druhá vnoučátka

vsichni.jpgyesKdybych měla z uplynulého roku vybrat jen jednu událost, kterou považuji ve svém čiva-světě za nejdůležitější, bez dlouhého váhání bych za ni označila narození našich dalších vnoučátek v chovatelské stanici "ze Smaragdové zahrádky". Dne 28.10.2014 přivedla na svět Birra od Štěkavého hada svoje druhá štěňátka - holčičku Cleriss, a dva kluky Cookyho a Caspiana. Všichni jsou zdraví, rozkošní a typově zatím dokonalí. Mám z nich ohromnou radost!.

Jak je z fotografií zřetelné, Birra se drží své "černobílé" štěňátkovské kombinace. Cleriska je tmavá, Cooky také a Caspian je černobílý, ale pálení nad očičkem má samozřejmě taky! Všichni rostou jako z vody a kluci se již zanedlouho budou připravovat do nových domovů. Cleriska zůstává doma ve své rodné chovatelské stanici a bude pokračovatelkou šlépějí své mámy.

Věřím, že všechna tři štěňátka budou dělat jen a jen radost, ať už budou soutěžit ve výstavním ringu nebo budou dále působit v chovu, či budou jen mazlíčky pro potěšení. Přeji jim do života hodně štěstí!

 

23.12.14-cooky-8-tydnu6.jpg23.12.14-cleriss-8-tydnu6.jpg23.12.14-caspian-8-tydnu6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Za zveřejněné fotografie a příkladnou péči děkujeme!

Více informací je možno získat i více fotografií shlédnout na stránkách mateřské chovatelské stanice zde.

winkwinkwink