Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši čiva-senioři :o)

ruza1.jpgheartDne 28.4.2016 oslavila svoje polokulatiny - patnácté narozeniny - naše první chovná fenka Glory z Králové zahrady. Je to jediná skutečná dáma za všech našich "holčiček", je něžná a citlivá.

Už si ale žije víceméně ve svém světě, často je přitomna pouze fyzicky :o). Má na to právo coby dáma v letech.

V minulém roce s námi prožila celkem náročné stěhování, měla jsem o ni opravdu strach, protože to velice těžce nesla, mezi sbalenými věcmi bloumala jak tělo bez duše a bylo jí zle. Situace byla o to komplikovanější, že naše přemístění se neobešlo bez tropických teplot loňského léta. Byla v péči veterináře, ale po pár dnech se z toho dostala a velice mne překvapila - ona byla šťastná! Užívala si menšího přehlednějšího prostoru bez schodů a zahrady bez teras. Tak jsem za ni moc ráda.

ruza.jpg

 

azu.jpgheartNedlouho po mámě - 9.5.2016 - má narozeniny také naše první odchované štěně Agio od Štěkavého hada - který se dožil dvanácti let. Na rozdíl od Glory je ještě, dá se říci, v plné síle, akorát svádí svůj tradiční dlouholetý boj se svou genetickou dispozicí /netuším, kde se vzala/ a z ní plynoucí chorobou alopecií x, o čemž jsem psala v jednou z dřívějších článečků podrobněji. V případě Vašeho bližšího zájmu k nahlédnutí zde.

Nezbývá mi, než našim čiva-seniorům popřát, ať jim ještě co nejdéle slušně slouží zdraví a ať se mají co nejlépe. Hodně štěstí!

azu2.jpg

winksmileysmiley