Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Speciálka" Beroun - finišujeme VCh CZ

 

klubovka1.jpg

wink6.5.2017 jsme se zúčastnili Speciální výstavy pořádané Klubem chovatelů čivav v Berouně. Becky jela coby závodník a její dcera Bonie coby morální podpora. Vzhledem k početnému a kvalitnímu obsazení tříd jsem celou akci brala spíše jako čivaví přátelské setkání, na událost jsme se moc těšili, jelikož akce klubu většinou vynikají perfektní organizací.

laughBecky byla ve třídě veteránů spolu s dalšími čtyřmi fenkami, které k mému překvapení s klidem a přehledem jí vlastním porazila. V kruhu mne stihla  hned ze začátku posuzování na zemi pobavit - jelikož pan rozhodčí se všem čivkám - a tedy i jí - velice důkladně věnoval /což se Becky moc líbilo/, tak nechápala, proč se vůbec k dalším psům posunuje, a vydala se za ním. Naštěstí jsem hned zareagovala a zadržela ji.

 

klubovka.jpg

heartVzhledem k tomu, že Bekynka ve finále zvítězila i nad dlouhosrstým V1 pejskem /mimochodem fakt úžasným, takže si toho obzvlášť cením/, získala V1 a třetí BOV, čímž měla vítězné tažení dokonáno - během necelého měsíce po vstupu do kategorie dosáhla na titul šampiona. Bezva!

vch.jpg

yesGratulujeme, Becky, dala jsi to!yes

Za zveřejněné fotografie Bekynky a celého vítězného týmu dlouhosrsťáků děkuji Ditě Daňkové.