Jdi na obsah Jdi na menu
 


KV Dětřichov - Bonie VN1!

28. 4. 2012

 

s-detrichov1.jpg

Dnes Bonie poctila svojí účastí Krajskou výstavu v Dětřichově u Svitav. Jako doprovod si sebou vzala maminku, která byla i jako pasivní účastník naprosto nadšena, protože je rozený milovník výstav a jiných společenských akcí. Prošla si s dcerou kruhem a alespoň jí ukázala, že i na travičce se dá v pohodě  reprezentovat. Dobře, že jsme byli venku, protože v dvacetidevítistupňovém teple určitě v hale dobře není. Výstava byla pod patronátem KCHMPP, takže byli k vidění i pejsci vzácných plemen. Nemohu zde opomenout i perfektní přístup pana rozhodčího Karla Hořáka, který o každém plemeni zmínil poutavým způsobem několik slov a v neposlední řadě hodnotil objektivně a pečlivě. Děkujeme též za výbornou organizaci.

s-detrichov.jpgs-detrichov2.jpg

 

 

 

 

 

 

Pořadí :     velmi nadějná 1/třida štěňat

Posudek :   fena 5,5 měsíce, skus nůžkový - zuby ve výměně, kulatá hlava, tmavé oko, výborné ucho, skvělá kostra i hrudník, přestavěná záď svědčí o vývinu feny, velmi slibný jedinec

s-detrichov3.jpgs-detrichov5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Na celé výstavě jsme tentokrát byly čivavky pouze DVĚ, což se mi ještě nestalo! Druhá mimo Bonie byla moc fešná krátkosrstá modroplavá fenečka Blueberry Manor Bohemia, která hájila čivaví barvy úspěšně v "mladých" a získala V1 a veškeré možné ocenění ve své třídě. Tím pádem jsme výsledky plemene doložili vyčerpávájícím způsobem a ani nemám co dalšího zveřejňovat.